На графіку рівняння 5х-7у=10 вибрано точку з ординатою -2. Якою є абсциса цієї точки *


Ответы на вопрос

Отвечает Никонова Юлия.

Ответ:

Объяснение:

5x-7*(-2)=10

5x+14=10

5x=-4

x=-4/5