Ділянка під посів моркви має форму прямокутника, одна сторона якого дорівнює 2a м. Число, що

виражає площу ділянки, на 4 більше за число, яке виражає довжину подвоєної іншої сторони. Складіть вираз для знаходження іншої сторони прямокутника (у метрах). Знайдіть його значення, якщо а = 5 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Руслан.

Відповідь:

0,5 м

Пояснення:

Нехай друга сторона прямокутника b, тоді за умовою

S=2b+4;  2а*b=2b+4.

Вираз для знаходження сторони b:

(S-4)/2=b

Якщо а=5 м, то 10*b=2b+4

8b=4;  b=0,5 м

Якщо а=5 м, то 10*b=2b+4

8b=4;  b=0,5 м