Розвяжіть систему рівняння х+3у=8 3х-4у=11розвязок


Ответы на вопрос

Отвечает Гаркавенко Алексей.

Ответ:{х+4у=8

{3х-4у=11

х=8-4у

3(8-4у)-4у=11

24-12у-4у=11

13=16у

у=0.8

х=8-(4•0.8)

х=8-3.2

х=4.8

Объяснение: