Знайдіть перший член і знаменник геометричної прогресії(bn), якщо b2=1,5, b4=0,375


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Арсений.

Ответ:

q - знаменник

Объяснение:

1)b2 = b1*q = 1.5

b4 = b1*q^3 = 0.375

2) Поделим b4 на b2:

b1*q^3/b1*q = q^2 = 0.375/1.5 = 1/4;

q = 1/2 = 0.5

b1 = 3