Знайдіть первісну функції f(x)=3x^2+2x,графік якої проходить через точку (1;7)


Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Расиль.

f(x)=3x^2+2x\\\\F(x)=3*\frac{x^3}{3}+2*\frac{x^2}{2}+C=x^3+x^2+C\\\\(x;y)=(1;7)=>7=1^3+1^2+C=>7=1+1+C=>C=5\\\\F(x)=x^3+x^2+5