Розвʼяжіть рівняння (x^2- 25)/(5-x)=0 А) коренів немає Б) – 5 ; 5 В) – 5 Г) 5


Ответы на вопрос

Отвечает Джексенбиев Магжан.

Ответ:

-5

Объяснение:

\frac{x^{2} -25}{5-x} =0

                             ОДЗ:

                                                     5-x\neq 0\\x\neq 5

\frac{(x-5)(x+5)}{5-x} =0\\(x-5)(x+5)=0\\x=5;-5

5 не подходит по ОДЗ;