СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПО БРАААТСКИ))) Знайдіть три послідовних натуральних числа, про які відомо, що

квадрат середнього в 4 рази більше, ніж сума двох інших.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никипелова Алёна.

Ответ:

x^2+165=(x+1)^2+(x+2)^2

x^2+165=x^2+2x+1+x^2+4x+4

x^2+6x-160=0

x1=-16 не подходит

x2=10

10,11,12

Объяснение: