Знайдіть корені рівняння 2(x-5)^2=9(x-5)


Ответы на вопрос

Отвечает Кагерманов Умар.

Ответ:

x1=5

x2=9.5

Объяснение:

2(x^{2}-10x+25)=9x-45

2x^{2}-20x+50=9x-45

2x^{2}-29x+95=0

D=b^{2}-4ac=841-760=81

\sqrt{D}=\sqrt{9}

x=\frac{-b+-\sqrt{D} }{2a}=\frac{29+-9}{4}

x1=5

x2=9.5