При яких значеннях "а" рівняння 4x²+ax+9=0 має один корінь (дуже треба)​


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

Ответ:

a=12

Объяснение:

D=a^{2} -4*9*4

При D = 0, уравнение имеет один корень.

0 = a^{2} -144\\a^{2} =144\\a= \sqrt{144} =12

Проверим:

4x^{2} +12x+9 =0\\D = 144-144 =0\\ x = \frac{-12}{2*4} = -\frac{3}{2} =-1,5