у коробці є 12 рожевих і 18 чорних кульок. яка ймовірність того , що навмання вийнята кулька

виявиться чорною

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёва Ксения.

Ответ:

12+18=30 (кульок всього)

18/30(скорочуємо дріб) = 6/10(ще раз скорочуємо)=3/5

Відповідь: 3/5