Сума двох чисел дорівнює 15, а їх добуток дорівнює 56. Знайдіть ці числа .


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Алексей.

Ответ:

7 і 8, або 8 і 7

Объяснение:

\left \{ {{x+y=15} \atop {xy=56}} \right. \left \{ {{x=15-y} \atop {y(15-y)=56}} \right. \left \{ {{x=15-y} \atop {15y-y^{2} =56}} \right. \left \{ {{x=15-y} \atop {y^{2}-15y+56 =0}} \right. \left \{ {{x1=15-7 ;x2=15-8} \atop {y1=7 ;y2=8}} \right. \left \{ {{x1=8;x2=7} \atop {y1=7 ; y2=8}} \right.

y=7 і 8 знайшли по теоремі Вієта