Допоможіть рішити задачу Від двох пристаней, відстань між якими 504 км, одночасно вирушили

назустріч один одному два катери. Швидкість одного з них 65 км/год іншого - 61 км/год. Через скільки годин катери зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Mukhamedzhanova Alina.

1)65+61=126(км/год)-швидкість зближення

2)504:126=4(год)

Відповідь : через 4 години

Отвечает Белышева Екатерина.

Ответ: 4

Пошаговое объяснение:65 км + 61 км = 126 км ix загальна швидкiсть

504 км : 126 = 4