Допоможіть будь ласка вирішити знайдіть значення 6х-3, якщо х=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Ариадна.

Ответ:

-21

Объяснение:

6x-3 x=-3

6*(-3)-3=-18-3=-21