Складіть рівняння за умовою задачі: "Знайдіть довжини сторін прямокутника, якщо його площа 20

дм”, половина периметра дорівнює 9 дм".​

Ответы на вопрос

Отвечает Раковиненко Елизавета.

Ответ:

Длина 5 дм,а ширина 4 дм

Объяснение:

Р= (а+в)*2 Значит а+в= 9 дм половина периметра

Sпрямоугольника =a*b=20 дм

5 дм+4 дм= 9 дм

5дм*4дм=20дм