Чи є число 18.5 членом арифметичної прогресії (у) якщо у1=2 і d=2.5


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

a(n)=a1+d(n-1),   18,5=2+2,5(n-1),  18,5=2+2,5n-2,5,

18,5-2+2,5=n,   n=19,  да, это 19-й член