Один з коренів рівняння х²-7х+а=0 дорівнює 2. Знайдіть другий корінь і коефіцієнт а​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Объяснение:

Якщо х1=2, тоді

4-14+а=0

а=10

За т. Вієта маємо:

х1 +х2 =7

х2=7 - х1

х2=7-2

х2=5