Вкладник поклав на депозит 10000 грн під 15% річних. Якою буде сума на рахунку після 2 років?


Ответы на вопрос

Отвечает Вейбер Анжелика.
1 рік : 10000грн -100%
х грн - 15%
Множим хрестиком:
(10000•15):100=1500гр- прибуток
10000+1500= 11500- всього
2 рік : 11500 - 100%
х грн - 15%
Множим хрестиком:
(11500•15):100=1725грн - прибуток
11500+1725= 13225грн
Відповідь: 13225грн
Отвечает Мартынова Эллина.

10000 х 100 / 30% = 33333