Розв'яжи рівняння x2=81 відповідь запиши у формі зростання


Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Елизавета.

Ответ:

-9;9

Объяснение:

x^{2} =81\\x^{2} -81=0\\(x-9)(x+9)=0\\x-9=0\\x=9\\x+9=0\\x=-9