Знайдіть восьмий член та суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії, якщо а1=17, d=-2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартинчук Міша.

Ответ:

а8 = 17 + (-2) * 7 = 3

сумма25 = 2 * 17 + (-2) * 24 / 2 *25 = -175