ПОЖАЛУЙСТА 25 БАЛОВ СРОЧНОО ПООЖААЛУУЙЙСТАА Площа прямокутника 156 см^2(сантиметрів квадратних).

Одна з його сторін на 1 см менша за іншу. Знайдіть більшу сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Кураленко Станислав.

Ответ:

13 см

Объяснение:

x*(x+1)=156

x²+x=156

x=12

большая сторона = x+1 = 13