Можна без розвязку 50 балів! −2(x−3)=3−4(1−2x) Вкажіть проміжок, в який входить рішення рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Бауржан Темирлан.

Объяснение:

−2(x−3)=3−4(1−2x)

-2х+6=3-4+8х

-10х=-7

х=0,7

0<x<1