Знайдіть похідну функції: 1) у = tg 2x ;


Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Ольга.

Ответ:

Формула:   (tgu)'=\dfrac{1}{cos^2xu}\cdot u'   .

y=tg2x\\\\y'=\dfrac{1}{cos^22x}\cdot (2x)'=\dfrac{1}{cos^22x} \cdot 2=\dfrac{2}{cos^22x}