Знайди суми перших 4 членів геометричної прогресії, якщо b1 = 0,9 і q = −2. S4 = . Очень срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Шамшидин Рамазан.

Ответ:

Объяснение:

s = b1*1-qn/1-q

s = 0.9*1- 0,0016/1+2

s= 0,9*0,9984/3

s= 0,9*0,3328

s=0,29952