Знайдіть координати точок перетину прямої у = -6х +12 з осями координат. CРОЧНООООООООО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Пронин Максим.

Ответ:

(0;12)  (2;0)

Объяснение:

перетин з ОХ

у=0 , то   -6х+12=0       -6х=-12      х=-12: (-6)    х=2   (2;0)

перетин з ОУ

х=0   , то  у=-6*0+12=12  (0;12)