На графіку рівняння -3x+4y=9 взято точку з абцизою -2. Знайти ординати цієї точки ...?


Ответы на вопрос

Отвечает Пивкина Женя.

Ответ:

Ответ: 3*5+4*у=7 или 4*у=7-15=-8 или у=-2

Отвечает Козко Софья.

Ответ:

у=3/4

Объяснение:

Абсциса, тобто Х=-2, знайдемо ординату У, підставивши -2 замість Х

-3*(-2)+4у=9

6+4у=9

4у=9-6

4у=3

у=3/4