Знайдіть сторони прямокутника якщо його периметр дорівнює 26см, а площа -36см^2


Ответы на вопрос

Отвечает Алмазов Дмитрий.

Ответ:

4 и 9

Объяснение:

х - длинна, у - ширина

\left \{ {{2*(x+y)=26}\atop{xy=36}} \right. \\\left \{ {{x+y=26:2}\atop{xy=36}} \right. \\\left \{ {{x+y=13}\atop{xy=36}} \right.\\ \left \{ {{x=13-y}\atop{xy=36}} \right.

(13-у)*у=36

13у-у²-36=0

D=13²-4*(-1)*(-36)=169-144=25

y1=-13+√25/2*(-1)=-13+5/-2=-8/-2=4

y2=-13-√25/2*(-1)=-13-5/-2=-18/-2=9