Знайдіть похідну функції f(x)=(2x^2+2) помножити на корінь з х


Ответы на вопрос

Отвечает Скшенский Влад.

Ответ:

\frac{5x^2+1}{\sqrt{x} }

Объяснение:

f'(x)=(2x^2+2)*\sqrt{x} =(2x^2+2)'*\sqrt{x}+(2x^2+2)*\sqrt{x}\ '=(2*2x+0)*\sqrt{x} +(2x^2+2)*\frac{1}{2\sqrt{x} } =4x\sqrt{x} +\frac{2(x^2+1)}{2\sqrt{x} } =4x\sqrt{x} +\frac{x^2+1}{\sqrt{x} } =\frac{4x^2+x^2+1}{\sqrt{x} } =\frac{5x^2+1}{\sqrt{x} }