Розв'язати систему рівнянь з двома змінними з способом підстановки х+4у=-63х-у=8​​


Ответы на вопрос

Отвечает Шумаев Ярослав.

Ответ:

y=-2

x=2

Объяснение:

\left \{ {{x+4y=-6} \atop {3x-y=8}} \right.

\left \{ {{x=(-6)-4y} \atop {3x-y=8}} \right.

3((-6)-4y)-y=8

-18-12y-y=8

-13y=26

y=-2

Подставляем

x=(-6)-4(-2)

x=8-6

x=2