Розв’яжіть систему рівнянь 2х-3у=1/3х-2у=4 Будь ласка)Дуже потрібна допомога


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Максим.

Ответ:

-4/3 та -20/9

Объяснение:

2х-3у=4

та

1/3х-2у=4

тоді

2х=4+3у

та

1/3х-2у=4

тоді

х=(4+3у)/2

та

1/3х-2у=4

тоді (підставляємо х у друге рівняння)

х=(4+3у)/2

та

1/3((4+3у)/2)-2у=4

тоді

х=(4+3у)/2

та

((4+3у)/6)-2у=4

тоді (множимо друге рівняння на 6)

х=(4+3у)/2

та

(4+3у)-12у=24

тоді

х=(4+3у)/2

та

4+3у-12у=24

тоді

х=(4+3у)/2

та

4-9у=24

тоді

х=(4+3у)/2

та

9у=-20

тоді

х=(4+3у)/2

та

у=-20/9

тоді

х=(4+3(-20/9))/2

та

у=-20/9

тоді

х=-4/3

та

у=-20/9