Знайти значення функції у = 3x + 1, якщо значення аргументу дорівнює 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Гюбиев Вова.

Ответ:

y=3x+1

x=1

y=3*1+1=3+1=4

y=4

Объяснение: