Довжини сторін прямокутника відносяться як 5:2.Знайди сторони прямокутника, якщо його площа

дорівнює 250cм² Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Артём.

Ответ:

а=25, в=10

Объяснение:

S= а*в

а=5х, в=2х

5х*2х=10x^{2}

10x^{2} =250

x^{2} =25

х=5

а=5*5=25

в=2*5=10

Отвечает Stelmah Oleg.

Ответ:

125, 50, и 75 см²

Объяснение:

250÷(5+2+3)=25 -1 часть

25×5=125

25×2=50

25×3=75