Визначте кут трикутника ABC,якщо кутA=37 градусіва ,кутB=53 градуси​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

90°

Объяснение:

∠А+∠В=37+53=90°

Сума кутів трикутника 180°, отже, ∠С=180-90=90°.