За якого від'ємного значення b один із екстремумів функції y=2x^3-3x^2+b дорівнює -1?


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

производная 6х²-6х=0

6х*(х-1)=0; х=0; х=6

_____0_____1________________

+              -                     +

0- точка максимума, 1- точка минимума.

у(0)=2*0³-3*0²+b=-1

При b=-1

у(1)=2-3+b=-1 при b=0

Ответ b=-1