ДОПОМОЖІТЬ !! Знайти абсцису вершини параболи y = 0, 6x2 + 6x − 1. а. 5 б. -5 в. 4 зг. -10

Знайти абсцису вершини параболи y = 0, 3x2 − 6x − 2. а. 5 б. -5 в. 10 г. -10 Обчислити значення функції y = x2 − 6 у точці x0 = −2. а. -8 б. 8 в. -2 г. 2

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) x0 = -6/(2*0,6) = -5

2)  x0 = 6/(2*0,3) = 10

3) y(-2) = (-2)^2 - 6 = -2