Визначте кутовий коефіцієнт прямої, заданої рівнянням 3x+y=1


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Дарья.

Ответ:

k= -3

Объяснение:

Прямая 3x+y=1 или y= -3x-1

Угловой коэффициент  этой прямой k = -3

Отвечает Агавич Александр.

Відповідь:

k=-3

Пояснення:

Загальне рівняння прямої з кутовим коєфіціентом має вигляд:

y=kx+c.

Приведемо задане рівняння до  загального вигляду:\

3x+y=1;

у= -3х+1.

Коеффіцієнт при х = -3, це і є кутовий коефіцієнт