Знайти 1-й і 9-й члени арифметичної прогресії, якщо її різниця дорівнює -4, А сума дванадцяти її

перших членів дорівнює 336 Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Данил.

Ответ:

50; 18

Объяснение:

S_{12} =\frac{2a_{1}-4(12-1) }{2} *12=336\\({2a_{1}-4*11) }*6=336\\2a_{1}-44=336/6\\2a_{1}-44=56\\2a_{1}=100\\a_{1}=50

a_{9}=50-4*(9-1)=50-4*8=50-32=18