срочно даю 100 балів!!!!!до кожного кіоску завезли квасу В1,2 рази більше ніж до другого. кожної

години у першому кіоску продавали 90л квасу а в другому 80 л. через 2,5 год у другому кіоску було продано на 65л квасу менше ніж у першому. скільки літрів квасу завезли кожного кіоску ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нехаева Анастасия.

Нехай x л квасу завезли до першого кіоску, а y л квасу — до другого кіоску. Тоді за умовою в перший кіоск завезли в 1,2 рази більше квасу, ніж до другого, тому x = 1,2y

За 2,5 години в першому кіоску було продано 90 \cdot 2,5 = 225 л квасу, а в другому — 80 \cdot 2,5 = 200 л квасу. Тоді за цей час у другому кіоску залишилось на 65 л квасу менше, ніж у першому, отже (x - 225) - (y - 200) = 65

Маємо систему з двох рівнянь:

\displaystyle \left \{ {{x = 1,2y \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ } \atop {(x - 225) - (y - 200) = 65}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x = 1,2y \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ } \atop {x - 225 - y + 200 = 65}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x = 1,2y \ \ } \atop {x - y = 90}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x = 1,2y \ \ \ \ \ \ } \atop {1,2y - y = 90}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x = 1,2y \ \ } \atop {0,2y = 90}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x = 1,2 \cdot 450 = 540 \ \ } \atop {y = 450 \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ }} \right.

Таким чином, у перший кіоск завезли 540 л квасу, а в другий кіоск — 450 л квасу.

Відповідь: 540 л, 450 л.

Отвечает Плотникова Юля.

Нехай до другого кіоску завезли х л квасу, тоді до першого 1,2х л.

За 2,5 год з першого кіоску продали 1,2х-2,5*90=1,2х-225 літрів, з другого  х-2,5*80=х-200 літрів.

Маємо рівняння:

1,2х -225 - (х-200) = 65

1,2х - 225 - х + 200 = 65

0,2х=90

х=450

До другого кіоска привезли 450 літрів, до першого 450*1,2=540 літрів.

Відповідь: 540 л,  450 л.