Знайдіть шостий член геометричної прогресії, якщо b2=1/6, b6=b5*3. Допоможіть будь ласка! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пакин Иван.

Ответ:

\frac{27}{2}

Объяснение:

b_2=\frac{1}{6};b_6=b_5*3

q=b_6:b_5=(b_5*3):b_5=3

b_3=b_2*q=\frac{1}{6}*3=\frac{1}{2}

b_4=b_3*q=\frac{1}{2}*3=\frac{3}{2}

b_5=b_4*q=\frac{3}{2}*3=\frac{9}{2}

b_6=b_5*q=\frac{9}{2}*3=\frac{27}{2}