Брати Богдан і Тарас напередодні навчального року купили 26 зошитів у клітинку по 4,5 грн, 16

зошитів у лінійку по 6 грн та декілька ручок по 12 грн. За всю покупку брати заплатили 297 грн. Скільки ручок купили хлопці?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:1)26*4,5=117(гр)тетр клетка

2)16*6=96(гр)тетр линейка

3)117+96=213(гр)клетка и линейка вместе

4)297-213=84(гр)

5)84:12=7(шт) ручек купили

Объяснение:7 ручек купили мальчики