При якому значенні x значення виразів 3x-4 і -2x+7 рівні між собою? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Логунова Полина.

Відповідь:

вот

Пояснення:

3х-4=-2х+7

3х+2х=7+4

5х=11

х=2,2