Помогите плиз1.При якому значенні а значення виразів 5а+6 і -а+7 рівні між собою ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Елюбай Жалгас.

Ответ:

при а=1/6

Объяснение:

5а+6 = -а+7

5а + а = 7 -6

6а = 1

а=1/6

--------------

5* 1/6 + 6 = - 1/6 + 7

5/6 + 6 = 7- 1/6

6 5/6 = 6 5/6