Знайдіть два числа якщо одне з них на 15 менше від іншого ,а їх сума дорівнює 81


Ответы на вопрос

Отвечает Гоголенко Денис.

Ответ:

Объяснение:

Х-15 + х = 81

2х = 81+15

2х = 96

Х = 96:2

Х=48

1) 48 - 15 = 33