Доведіть, що значення виразу 1,8(а - 2) + 1,4(2 - а) + 0,2(1,7 - 2а) не залежить від значення

змінної.

Ответы на вопрос

Отвечает Вербицкая Варвара.

Объяснение:

при будь-якому значенні змінної а:

1.8(a-2)+1.4(2-a)+0.2(1.7-2a)=

1.8a-3.6+2,8-1.4a+3.4-0.4a=

(1.8a-1.4a-0.4a)+(-3.6+2.8+3.4)=

0a+2.4=2.4

а значить значення заданого виразу не залежить від значення змінної. Доведено