Бір көйлек пен үш сарафанға 9 м мата жұмсалды,ал осындай үш көйлек пен дәл осындай бес сарафанға 19

м мата қажет.Бір сарафанға қанша метр мата жұмсалады?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Дима.

Ответ:

1 сарафанға 2 м мата

Объяснение:

бір көйлек+үш сарафан=9м

3+(2×3)=9

үш көйлек+бес сарафан=19

3×3+2×5=19

Отвечает Толысбекова Балнура.

Ответ:

x+3y=9

3x+5y=19

x=9-3y

27-9y=19

9y=27-19

y=8/9

x=9-24/9

Объяснение: