Заданме:запишіть у вигляді тотожності твердження і доведіть утворену тотожність : сума виразів 9a-7

і 6-3a дорівнює різниці чисел 6a і 1. Плиз помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Садовский Андрей.

1) 6a - 1

2) 9a - 7 + 6 - 3a = 6a - 1

6a - 1 = 6a - 1

Отвечает Марат Медея.

9a–7+(6–3a)=6a–1,

9a–7+6–3a=6a–1,

6a–1=6a–1.