Помогите пожалуйста (x+2)(x-9)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кнутова Ирина.

Ответ:

(x+2)(x-9)=0

x+2=0 x-9=0

х= -2 х=9

Отвечает Бекетов Клим.

Відповідь:

x = -2, x= 9

Пояснення:

Щоб рівняння дорівнювало нулю, потрібно, щоб вирази в дужках дорівнювали нулю, тобто:

х + 2 = 0, х -9 = 0;

х = -2, х = 9.