Довести, що при кожному значенні змінноїх(в квадраті) -6х+10>0


Ответы на вопрос

Отвечает Парфенова Даша.

Так як D<0 ((-6)^2-4*10=36-40=-4), то вираз x^2-6x+10 не приймає від'ємних значень та не дорівнює 0 при будь-яких значеннях х.