Алгебраїчний дріб (х+19):(7- 3у) при у=4 дорівнює 4. При якому значенні у цей дріб буде дорівнювати

1?

Ответы на вопрос

Отвечает Саракул Роман.

1)  Подставим   y=4   в уравнение     \frac{x+19}{7-3y}=4  и найдем значение x.

\frac{x+19}{7-3*4}=4

\frac{x+19}{-5}=4

x+19=-5*4

x+19=-20

x=-19-20

x=-39

2) Подставим   x=-39   в уравнение     \frac{x+19}{7-3y}=1  и найдем значение y.

\frac{-39+19}{7-3y}=1

\frac{-20}{7-3y}=1

-20=(7-3y)*1

-20=7-3y

3y=7+20

3y=27

y=27:3

y=9