Б) **Алгебраїчний дріб (ks - 6)/(s + k) при k = 2 дорівнює 1. При якому значенні k цей дріб буде

дорівнювати 5?​

Ответы на вопрос

Отвечает Макиев Альберт.

Ответ:

Объяснение:

(ks-6)(s+k)

k=2: (2s-6)/(s+2)=1 ⇒ 2s-6=s+2 ⇒ 2s-s=2+6 ⇒ s=8

(8k-6)/(8+k)=5 ⇒ 8k-6=40+5k ⇒ 8k-5k=40+6 ⇒ k=46/3 ⇒ k=15 1/3

Ответ: k=15 1/3.