Одне з цих чисел на 82 меньше за інше.Знайти ці числа ,якщо їхня сума 384​


Ответы на вопрос

Отвечает Кочеткова Катя.

Ответ:

Объяснение:

Нехай перше число х, тоді друге число х+82. Складемо рівняння:

x+x+82=384

2x=384-82

2x=302

x=151

Отже, 151 - перше число, тоді 151+82 = 233 - друге число